Dom > proizvodi > Zaštita kruga > TVS - diode > SMBJ18A-TR
SMBJ18A-TR
STMicroelectronics
SMBJ18A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 18V 39.3V SMB
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napon - obrnuti nagnut (tip)
18V
Napon - stezanje (maks.) @ Ipp
29.2V
Napon - kvar (min)
20V
Jednosmjerni kanali
1
Tip
Zener
Paket uređaja za dobavljače
SMB (DO-214AA)
Niz
SMBJ, TRANSIL™
Zaštita Power Line
No
Snaga - puls vrha
600W
Ambalaža
Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj
DO-214AA, SMB
Druga imena
Radna temperatura
-55°C ~ 150°C (TJ)
Vrsta montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - Peak Pulse (10 / 1000μs)
21.5A