Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > PMIC - Regulatori napona - Linearni > LDS3985PU33RY
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Ispuštanje napona (maks.)
0.25V @ 300mA
Napon - izlaz (min / fiksni)
3.3V
Napon - izlaz (maks.)
Napon - ulaz (maks.)
6V
Paket uređaja za dobavljače
6-DFN (3x3)
Niz
Automotive, AEC-Q100
Značajke zaštite
Over Current, Over Temperature
Ambalaža
Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izlaza
Fixed
Izlazna konfiguracija
Positive
Druga imena
LDS3985PU33RY-ND
Radna temperatura
-40°C ~ 85°C
Broj regulatora
1
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
38 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Detaljan opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
Struja - opskrba (maks.)
300µA
Trenutačna - mirna (Iq)
150µA
Trenutni - izlaz
300mA