Dom > proizvodi > Diskretni poluvodički proizvodi > Tiristori - TRIACs > BTB16-600SWRG
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napon - isključeno stanje
600V
Napon - okidač vrata (Vgt) (maks.)
1.3V
Triac Tip
Logic - Sensitive Gate
Paket uređaja za dobavljače
TO-220AB
Niz
Ambalaža
Tube
Paket / slučaj
TO-220-3
Druga imena
BTB16-600SWRG-ND
BTB16600SWRG
Radna temperatura
-40°C ~ 125°C (TJ)
Vrsta montaže
Through Hole
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
23 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Detaljan opis
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB
Tekuće - Na stanje (To (RMS)) (Maks.)
16A
Trenutni - nepr. Prebrz. 50, 60 Hz (Itsm)
160A, 168A
Trenutni - Držite (Ih) (Maks.)
15mA
Trenutni - Otvaranje vrata (Igt) (maks.)
10mA