Dom > proizvodi > Zaštita kruga > TVS - diode > SMBJ48A-TR
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMB
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napon - obrnuti nagnut (tip)
48V
Napon - stezanje (maks.) @ Ipp
77.4V
Napon - kvar (min)
53.3V
Jednosmjerni kanali
1
Tip
Zener
Paket uređaja za dobavljače
SMB (DO-214AA)
Niz
SMBJ, TRANSIL™
Zaštita Power Line
No
Snaga - puls vrha
600W
Ambalaža
Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj
DO-214AA, SMB
Druga imena
SMBJ48A-TR-ND
Radna temperatura
-55°C ~ 150°C (TJ)
Vrsta montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - Peak Pulse (10 / 1000μs)
8.1A