Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > PMIC - Regulatori napona - Linearni > LM140LAH-15
LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
Bez olova / RoHS sukladni
    Paramters proizvoda
    Ispuštanje napona (maks.)
    2V @ 1A
    Napon - izlaz (min / fiksni)
    15V
    Napon - izlaz (maks.)
    Napon - ulaz (maks.)
    35V
    Paket uređaja za dobavljače
    TO-39-3
    Niz
    Značajke zaštite
    Over Temperature, Short Circuit
    Ambalaža
    Bulk
    Paket / slučaj
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    Vrsta izlaza
    Fixed
    Izlazna konfiguracija
    Positive
    Druga imena
    LM140LAH-15-ND
    Radna temperatura
    -55°C ~ 125°C
    Broj regulatora
    1
    Vrsta montaže
    Through Hole
    Razina osjetljivosti vlage (MSL)
    1 (Unlimited)
    Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
    6 Weeks
    Status slobodnog olova / RoHS-a
    Lead free / RoHS Compliant
    Detaljan opis
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    Struja - opskrba (maks.)
    4.5mA
    Trenutačna - mirna (Iq)
    3mA
    Trenutni - izlaz
    100mA