Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > PMIC - Regulatori napona - Linearni > MIC5239-3.3YMM
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Ispuštanje napona (maks.)
0.35V @ 500mA (Typ)
Napon - izlaz (min / fiksni)
3.3V
Napon - izlaz (maks.)
Napon - ulaz (maks.)
30V
Paket uređaja za dobavljače
8-MSOP
Niz
Značajke zaštite
Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Ambalaža
Tray
Paket / slučaj
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR
Vrsta izlaza
Fixed
Izlazna konfiguracija
Positive
Druga imena
MIC5239-3.3YMM-ND
MIC523933YMM
Radna temperatura
-40°C ~ 125°C
Broj regulatora
1
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
10 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Detaljan opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP
Struja - opskrba (maks.)
15mA
Trenutačna - mirna (Iq)
45µA
Trenutni - izlaz
500mA