Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Paramters proizvoda
Tip
Tolerancija
±1%
Paket uređaja za dobavljače
Veličina / dimenzija
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ekranizacija
Unshielded
Niz
1210R
ocjene
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Ambalaža
Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj
2-SMD
Druga imena
1210R-104F TR 2000
Radna temperatura
-55°C ~ 125°C
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Materijal - jezgra
Ferrite
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
36 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Frekvencija induktiviteta - ispitivanje
2.5MHz
induktanca
100µH
Visina - sjedalo (maks.)
0.101" (2.57mm)
Frekvencija - Self Resonant
8MHz
Detaljan opis
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC otpor (DCR)
13 Ohm Max
Trenutna ocjena
120mA