Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > BTA24-600BW
BTA24-600BW
STMicroelectronics
BTA24-600BW
Paramters proizvoda
Napon - isključeno stanje
600V
Napon - okidač vrata (Vgt) (maks.)
1.3V
Triac Tip
Alternistor - Snubberless
Paket uređaja za dobavljače
TO-220AB
Niz
Snubberless™
Ambalaža
Tube
Paket / slučaj
TO-220-3
Druga imena
497-2423-5-ND
Radna temperatura
-40°C ~ 125°C (TJ)
Vrsta montaže
Through Hole
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Status slobodnog olova / RoHS-a
Contains lead / RoHS non-compliant
Detaljan opis
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Tekuće - Na stanje (To (RMS)) (Maks.)
25A
Trenutni - nepr. Prebrz. 50, 60 Hz (Itsm)
250A, 260A
Trenutni - Držite (Ih) (Maks.)
75mA
Trenutni - Otvaranje vrata (Igt) (maks.)
50mA