Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
STMicroelectronics
BYT12PI-1000
Paramters proizvoda
Napon - Naprijed (Vf) (Maks.) @ Ako
1.9V @ 12A
Napon - DC unazad (Vr) (maks.)
1000V
Paket uređaja za dobavljače
TO220AC Isolated
Ubrzati
Fast Recovery = 200mA (Io)
Niz
Vrijeme povratnog vremena (trr)
155ns
Ambalaža
Bulk
Paket / slučaj
TO-220-2 Isolated Tab
Druga imena
Radna temperatura - spojnica
-40°C ~ 150°C
Vrsta montaže
Through Hole
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Status slobodnog olova / RoHS-a
Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta diode
Standard
Detaljan opis
Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated
Trenutni - Preokrenuti curenje @ Vr
50µA @ 1000V
Trenutni - Prosječno ispravljen (Io)
12A