Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > BZV55C8V2
BZV55C8V2
STMicroelectronics
BZV55C8V2
Paramters proizvoda
Napon - Zener (Nom) (Vz)
8.2V
Napon - Naprijed (Vf) (Maks.) @ Ako
1.1V @ 200mA
Tolerancija
±6%
Paket uređaja za dobavljače
DO-213AA
Niz
Ambalaža
Bulk
Paket / slučaj
DO-213AA (Glass)
Radna temperatura
-65°C ~ 175°C
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
15 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Contains lead / RoHS non-compliant
Detaljan opis
Zener Diode 8.2V ±6% Surface Mount DO-213AA
Trenutni - Preokrenuti curenje @ Vr
700nA @ 5V