Dom > proizvodi > Diskretni poluvodički proizvodi > Transistori - IGBTs - Single > STGF19NC60HD
STGF19NC60HD
STMicroelectronics
STGF19NC60HD
STMicroelectronics
IGBT 600V 16A 32W TO220FP
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Osvjetljenje napona - Emiter kolektora (maks.)
600V
Vce (uključeno) (maks.) @ Vge, Ic
2.5V @ 15V, 12A
Uvjet za ispitivanje
390V, 12A, 10 Ohm, 15V
Td (uključeno / isključeno) @ 25 ° C
25ns/97ns
Prebacivanje energije
85µJ (on), 189µJ (off)
Paket uređaja za dobavljače
TO-220FP
Niz
PowerMESH™
Vrijeme povratnog vremena (trr)
31ns
Snaga - maks
32W
Ambalaža
Tube
Paket / slučaj
TO-220-3 Full Pack
Druga imena
Radna temperatura
-55°C ~ 150°C (TJ)
Vrsta montaže
Through Hole
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
38 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Vrsta unosa
Standard
Vrsta IGBT-a
Naplata vrata
53nC
Detaljan opis
IGBT 600V 16A 32W Through Hole TO-220FP
Trenutni - kolektor pulsiran (Icm)
60A
Trenutna - kolektora (Ic) (maks.)
16A