Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
Paramters proizvoda
Tip
Wirewound
Tolerancija
±15%
Paket uređaja za dobavljače
Veličina / dimenzija
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Ekranizacija
Unshielded
Niz
FLAT-PAC
ocjene
Q @ Freq
Ambalaža
Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj
Nonstandard
Druga imena
FP2-V150
FP2-V150-ND
Radna temperatura
-40°C ~ 125°C
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Materijal - jezgra
Ferrite
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
14 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Frekvencija induktiviteta - ispitivanje
1MHz
induktanca
150nH
Visina - sjedalo (maks.)
0.197" (5.00mm)
Frekvencija - Self Resonant
Detaljan opis
150nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
DC otpor (DCR)
0.28 mOhm
Trenutna ocjena
37A
Tekuće - zasićenje
25.5A