STL60N3LLH5
STMicroelectronics
STL60N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 17A POWERFLAT
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Vgs (th) (maks.) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Max)
±22V
Tehnologija
MOSFET (Metal Oxide)
Paket uređaja za dobavljače
PowerFlat™ (5x6)
Niz
STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, Vgs
7.1 mOhm @ 8.5A, 10V
Rasipanje snage (maks.)
60W (Tc)
Ambalaža
Original-Reel®
Paket / slučaj
8-PowerVDFN
Druga imena
Radna temperatura
-55°C ~ 150°C (TJ)
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
38 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Ulazni kapacitet (Ciss) (maks.) @ Vds
1290pF @ 25V
Punjenje vrata (Qg) (maks.) @ Vgs
8nC @ 4.5V
Vrsta FET-a
N-Channel
FET značajka
Pogonski napon (maks. Uključeno, min. Uključeno)
4.5V, 10V
Ispustite izvor napona (Vdss)
30V
Detaljan opis
N-Channel 30V 60A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Tekuća - Kontinuirano pražnjenje (Id) @ 25 ° C
60A (Tc)