Dom > proizvodi > Diskretni poluvodički proizvodi > Diode - Ispravljači - Rasporedi > BAS70-05WFILM
BAS70-05WFILM
STMicroelectronics
BAS70-05WFILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napon - Naprijed (Vf) (Maks.) @ Ako
1V @ 15mA
Napon - DC unazad (Vr) (maks.)
70V
Paket uređaja za dobavljače
SOT-323
Ubrzati
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Niz
Ambalaža
Cut Tape (CT)
Paket / slučaj
SC-70, SOT-323
Druga imena
Radna temperatura - spojnica
150°C (Max)
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Proizvođač Standardno vrijeme dovršetka
16 Weeks
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Vrsta diode
Schottky
Konfiguracija dioda
1 Pair Common Cathode
Detaljan opis
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Trenutni - Preokrenuti curenje @ Vr
10µA @ 70V
Trenutna - Prosječno ispravljen (Io) (po diodi)
70mA (DC)