Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Logika - Gates i pretvarači > 74LX1G32STR
74LX1G32STR
STMicroelectronics
74LX1G32STR
STMicroelectronics
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napajanje
1.65 V ~ 5.5 V
Paket uređaja za dobavljače
SOT-23-5
Niz
74LX
Ambalaža
Original-Reel®
Paket / slučaj
SC-74A, SOT-753
Druga imena
Radna temperatura
-55°C ~ 125°C
Broj ulaza
2
Broj strujnih krugova
1
Vrsta montaže
Surface Mount
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
1 (Unlimited)
Maksimalna propagacijska odgoda @ V, Max CL
4.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike
OR Gate
Razina logike - niska
Razina logike - visoka
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Značajke
Detaljan opis
OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
Trenutačno - Mirno (maks.)
10µA
Struja - Izlazna visoka, niska
32mA, 32mA