Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > SMP100MC-270
SMP100MC-270
STMicroelectronics
SMP100MC-270
Paramters proizvoda
Napon - isključeno stanje
270V
Napon - razbijanje
335V
Ambalaža
Tape & Reel (TR)
Druga imena
SMP100MC270
Trenutni - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Trenutni - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Trenutni - držite (Ih)
150mA
Kapacitet
40pF