Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > SMP30-270
SMP30-270
STMicroelectronics
SMP30-270
Paramters proizvoda
Napon - isključeno stanje
270V
Napon - razbijanje
360V
Niz
SMP, TRISIL™
Ambalaža
Cut Tape (CT)
Paket / slučaj
DO-214AC, SMA
Druga imena
Broj elemenata
1
Vrsta montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - Peak Pulse (8 / 20μs)
70A
Trenutni - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Trenutni - držite (Ih)
150mA
Kapacitet
20pF