Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > PMIC - Vozači motora, kontroleri > VNH2SP30TR-E
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napajanje
5.5 V ~ 16 V
Napon - opterećenje
5.5 V ~ 16 V
Tehnologija
Power MOSFET
Paket uređaja za dobavljače
MultiPowerSO-30
Rješavanje koraka
Niz
STripFET™, VIPower™
Ambalaža
Tape & Reel (TR)
Paket / slučaj
30-MPSO, MultiPowerSO
Izlazna konfiguracija
Half Bridge (2)
Druga imena
VNH2SP30TRE
Radna temperatura
-40°C ~ 150°C (TJ)
Vrsta montaže
Surface Mount
Vrsta motora - Stepper
Vrsta motora - AC, DC
Brushed DC
Razina osjetljivosti vlage (MSL)
3 (168 Hours)
Status slobodnog olova / RoHS-a
Lead free / RoHS Compliant
Sučelje
PWM
Funkcija
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Detaljan opis
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
Trenutni - izlaz
30A