Dom > proizvodi > Zaštita kruga > TVS - tiristori > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napon - isključeno stanje
230V
Napon - razbijanje
285V
Ambalaža
Original-Reel®
Trenutni - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Trenutni - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Trenutni - držite (Ih)
150mA
Kapacitet
60pF