Dom > proizvodi > Zaštita kruga > TVS - tiristori > SMP100LC-160
SMP100LC-160
STMicroelectronics
SMP100LC-160
STMicroelectronics
TRISIL 100A 160V BIDIRECT SMB
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Napon - isključeno stanje
160V
Napon - razbijanje
200V
Niz
SMP, TRISIL™
Ambalaža
Cut Tape (CT)
Paket / slučaj
DO-214AA, SMB
Druga imena
Broj elemenata
1
Vrsta montaže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Trenutni - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Trenutni - držite (Ih)
150mA
Kapacitet
65pF