Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > PMIC - Regulatori napona - Linearni > L4931CZ33
STMicroelectronics
L4931CZ33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
Bez olova / RoHS sukladni
Paramters proizvoda
Ispuštanje napona (maks.)
0.8V @ 250mA
Napon - izlaz (min / fiksni)
3.3V
Napon - izlaz (maks.)
Napon - ulaz (maks.)
20V
Paket uređaja za dobavljače
TO-92-3
Ambalaža
Bulk
Paket / slučaj
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
Druga imena
Radna temperatura
-40°C ~ 125°C
Detaljan opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-92-3
Struja - opskrba (maks.)
6mA
Trenutačna - mirna (Iq)
1mA
Trenutni - izlaz
250mA