Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > L4931CV33
L4931CV33
STMicroelectronics
L4931CV33
Paramters proizvoda
Ispuštanje napona (maks.)
0.8V @ 250mA
Napon - izlaz (min / fiksni)
3.3V
Napon - izlaz (maks.)
Napon - ulaz (maks.)
20V
Paket uređaja za dobavljače
TO-220AB
Ambalaža
Tube
Paket / slučaj
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
Druga imena
Radna temperatura
-40°C ~ 125°C
Detaljan opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Struja - opskrba (maks.)
6mA
Trenutačna - mirna (Iq)
1mA
Trenutni - izlaz
250mA