Dom > proizvodi > Integrirani krugovi (IC) > Atosn stcok > L4931CV120
L4931CV120
STMicroelectronics
L4931CV120
Paramters proizvoda
Ispuštanje napona (maks.)
0.8V @ 250mA
Napon - izlaz (min / fiksni)
12V
Napon - izlaz (maks.)
Napon - ulaz (maks.)
20V
Paket uređaja za dobavljače
TO-220AB
Niz
Značajke zaštite
Over Current, Over Temperature
Ambalaža
Tube
Paket / slučaj
TO-220-3
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izlaza
Fixed
Izlazna konfiguracija
Positive
Radna temperatura
-40°C ~ 125°C
Broj regulatora
1
Vrsta montaže
Through Hole
Detaljan opis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA TO-220AB
Struja - opskrba (maks.)
7mA
Trenutačna - mirna (Iq)
1.6mA
Trenutni - izlaz
250mA